۳۰ بهمن ماه؛ آخرین مهلت ارسال ایده ها به رویداد ملی سقاخانه

13 دی 1401
test

مسئول کمیته گردشگری مجمع کلان شهرهای کشور خبر داد:

۳۰ بهمن ماه؛ آخرین مهلت ارسال ایده ها به رویداد ملی سقاخانه
13 دی 1401

مسئول کمیته گردشگری مجمع کلان شهرهای کشور با بیان اینکه باید از ظرفیت ایده‌ها و نخبگان و گروه های مختلف برای ماندگاری زائران در سه شهر زیارتی قم، مشهد و شیراز به خوبی استفاده شود، گفت: ۳۰ بهمن ماه آخرین مهلت ارسال ایده ها به رویداد ملی سقاخانه(رویدادهای استارتاپی حوزه زیارت) است.

به گزارش روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری اشراق، حمید نادری، مسئول کمیته گردشگری مجمع کلان شهرهای کشور، در نشست خبری رویداد ملی مسئله محور سقاخانه (ایده های استارتاپی حوزه زیارت) که از سوی خانه خلاق و نوآوری اشراق در سالن کنفرانس مرکز همایش های غدیر برگزار شد،عنوان کرد: شهر قم دو مزیت دارد که برخی از برنامه ریزی‌ها در حوزه شهرداری‌ها در قم برنامه ریزی می شود و در ۲۰ کلان شهر عملیاتی می‌شود، مدیریت گردشگری باید در شهرها ایجاد شود و در این زمینه برنامه ریزی انجام داده‌ایم.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت ایده‌ها و نخبگان و گروه های مختلف برای ماندگاری زائران در سه شهر زیارتی قم، مشهد و شیراز به خوبی استفاده شود، گفت: تبلیغات شهری این رویداد پس از برگزاری مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی در سه شهر قم، مشهد و شیراز انجام می شود.

وی ادامه داد: در راستای ایده پرداری از نظرات مردم بهره مند می شویم، موضوع میزبانی و خدمات رسانی نیازمند خلاقیت است و در حوزه اطلاع رسانی و استقبال از زائران و برنامه های فرهنگی، هنری و گردشگری اقدامات قابل توجهی نیاز است.

مسئول واحد گردشگری سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری قم گفت: ۳۰ بهمن ماه مهلت ارسال ایده ها است و در مرحله نهایی داوران بین المللی در مشهد حضور خواهند داشت.

وی گفت: افرادی که برگزیده می شوند به مدت دو روز در مشهد به رقابت می‌پردازند و ایده های تجاری که قابلیت استفاده در مدیریت شهری دارد بهره برداری و استفاده می شود.

نادری با اشاره به اینکه در ۱۷ شهر اطلاع رسانی‌ها انجام می شود تا شهروندان از شهرهای دیگر در این رویداد ملی شرکت کنند، اظهار کرد: قم میزبان اولین دوره کارگروه گردشگری و مقاومت بود و همچنین در حوزه گردشگری تاریخی یزد در حال برنامه ریزی است.  

وی گفت: در ۱۷ شهر اطلاع رسانی ها انجام می شود تا شهروندان از شهرهای دیگر در این رویداد ملی شرکت کنند، قم میزبان اولین دوره کارگروه گردشگری و مقاومت بود و همچنین در حوزه گردشگری تاریخی یزد در حال برنامه ریزی است.

نادری خاطرنشان کرد: رئیسعلی دلواری از شهر بوشهر، میرزا کوچک خان جنگلی از شهر رشت، سردار سلیمانی از شهر کرمان و نواب صفوی از شهر قم نماد مقاومت هستند، برخی از شهرها در حوزه مقاومت و ایثار شاخص هستند که باید محورهای مقاومت برای جامعه تشریح شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رویداد ملی مسئله محور پذیرش و حمایت از ایده‌های استارتآپی حوزه زیارت (سقاخونه) می توانند به نشانی اینترنتی saghakhoneh.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 31154118 با پیش شماره 025 تماس حاصل کنند.

 

پایان خبر/

ارسال ایده
سقاخونه
رویداد استارتاپی
استارتاپ
قم
گردشگری
نادری
شهرداری قم
کمیته گردشگری
گردشگری زیارت
شهرداری ها
کلان شهرها
حوزه علمیه قم
دکتر نادری
دیدگاه‌ها
logo
آفتاب موفقیت اینجا طلوع می‌کند
110 54 311 025 675 55 311 025
5159 206 0993 noavari@dte.ir
قم، میدان روح‌الله، معلم 10 ، فرعی 3
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به "خانه خلاق و نوآوری اشراق" می‌باشد.