برگزاری رویداد کارآفرینی "نوجوان کارا" با همکاری خانه خلاق و نوآوری اشراق

06 آذر 1401
test
برگزاری رویداد کارآفرینی "نوجوان کارا" با همکاری خانه خلاق و نوآوری اشراق
06 آذر 1401

۱۵۰ نوجوان نخبه و کارآمد اصفهانی در اختتامیه دومین رویداد کارآفرینی "نوجوان کارا" که با همکاری خانه خلاق و نوآوری اشراق در بخش داوری آن برگزار شد، دور هم جمع شدند تا در رقابتی تنگاتنگ برترین‌های این دوره را بشناسند.

به گزارش روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری اشراق، اختتامیه دومین رویداد کارآفرینی "نوجوان کارا" عصر روز جمعه، ۲۷ آبان ماه سال جاری با حضور نوجوانان و خانواده‌هایشان و جمعی از مدیران شهری و اعضای شورای شهر اصفهان در هنرسرای خورشید برگزار شد.

فاطمه اکبرزاده، مدیر خانه جوان شهرداری اصفهان در ابتدای این رویداد، اظهار کرد: دومین رویداد نوجوان کارا در شرایط سختی شروع شد، به طوری که راه‌های ارتباطی دشوار، مسیر ارتباطی نوجوانان به خانه جوان سخت و جذب مخاطب مشکل بود، اما با دعوت شورانگیز نوجوانان کارای یک توانستیم ۱۵۰ نوجوان را در شهر اصفهان دعوت کنیم تا در این رویداد شرکت کنند.

وی با بیان اینکه مسیر همیشگی، آشنایی صمیمانه، آموزش آگاهانه و تلاش مجدانه بود، گفت: اکنون در پایان این دوره از تک تک نوجوانان پرتلاش برای حضور قوی و با انگیزه قدردانی می‌کنم. مطالبه شما برای یادگیری، اشتیاق ما را برای کمک به شما بیشتر کرد.

مدیر خانه جوان شهرداری اصفهان خطاب به نوجوانان گفت: شما خودتان را باور کردید و اهل ساختن بودید، با بودنتان ظرفیت ایجاد کردید، همچنین فرصت پذیرش کار با دیگری، تحمل، مدارا و صبری که در بستر استدلال ورزی و گفت و گوی منطقی محقق شد. همه ما در خانه جوان دوباره رشد کردیم و بزرگ شدیم و در کنار یکدیگر و برای یکدیگر بودیم.

وی با تاکید بر اینکه همه نوجوانان این رویداد برنده‌اند، تصریح کرد: همه نوجوانان با امید، مقاومت و ایستادگی کرده و با تلاش و همت مضاعف، امروز جلوی داوران طرح کسب و کار خود را به بوته نقد و بررسی می‌گذارند. این رویداد ما را به ساختن آینده بهتر به دست شما نوید می‌دهد.

در ادامه این رویداد، برگزیدگان نخستین رویداد نوجوان کارا از مسیری که برای شرکت در این رویداد طی کرده بودند و تجربیاتی که بدست آوردند گفتند.

پس از معرفی ۵ داور این رویداد یعنی حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری اشراق، محمد آکوچکیان، مدیرعامل مرکز کارآفرینی نوپا، نوید ادریس دبیرکل اتاق بین‌الملل جوانان ایران، روزبه پرچمی مشاور و مدرس دانشگاه هنر اصفهان و سید محمد حسینی مشاور و مدرس دانشگاه در حوزه حقوق بین‌الملل، تیم‌های شرکت کننده در ۴ دقیقه به معرفی ایده‌های خود پرداختند.

پس از ارائه هر تیم، داورها سوالاتی از اعضای تیم پرسیده و راهنمایی‌های لازم را به آنها ارائه کردند.

*رویداد کارآفرینی "نوجوان کارا" برترین‌های خود را شناخت

برپایه این گزارش، در نهایت پس از رقابت ۱۱ تیم شرکت کننده، داوران سه تیم را به عنوان تیم‌های برگزیده معرفی کردند.

تیم لبخند سفید به عنوان تیم سوم، آسان خوان به عنوان تیم دوم و تیم مگاتو به عنوان تیم اول هدیه نقدی و لوح تقدیر را از دست داوران دوجین رویداد کارآفرینی "نوجوان کارا" دریافت کردند. همچنین تیم مولد موزاییکی به عنوان تیم منتخب منتورها معرفی شد.
 

پایان خبر/

رویداد کارآفرینی
کارآفرینی
کاریابی
خانه خلاق
نوآوری
اشراق
دفتر تبلیغات
حوزه علمیه
محمدقطبی
اصفهان
نوجوان کارا
دیدگاه‌ها
logo
آفتاب موفقیت اینجا طلوع می‌کند
110 54 311 025 675 55 311 025
5159 206 0993 noavari@dte.ir
قم، میدان روح‌الله، معلم 10 ، فرعی 3
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به "خانه خلاق و نوآوری اشراق" می‌باشد.