کارگاه «تمرین و تجربه تدوین بوم کسب‌وکار» برگزار شد

14 تیر 1400
test
کارگاه «تمرین و تجربه تدوین بوم کسب‌وکار» برگزار شد
14 تیر 1400

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادق امینی با اعلام این خبر اظهار داشت: برگزاری کارگاه تمرین و تجربه تدوین بوم کسب‌وکار، فرصتی برای ایده پردازان علاقه‌مند به کارآفرینی فرهنگی است که خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق این زمینه را فراهم کرده است.

وی اذعان داشت: این کارگاه در دو روز و با حضور ۱۷ تیم ایده در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان با بیان این‌که این مجموعه اولین مرکز رشد حوزوی استان اصفهان محسوب می‌شود، گفت: کارآفرینان فرهنگی می‌توانند برای بهره‌مندی از حمایت، ایده خود را در پایگاه اینترنتی noavari.dte.ir ثبت نمایند.

وی از پذیرش دومین مرحله تیم ایده‌ها خبر داد و تصریح کرد: تا به امروز نزدیک به ۵۰ تیم ایده، متقاضی پذیرش و استقرار در خانه فناوری فرهنگی اصفهان بوده‌اند که ۲۱ تیم ایده امتیاز لازم برای پذیرش اولیه را کسب کرده‌اند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین امینی در پایان با اشاره به این‌که پذیرش مرحله اول در فروردین ۱۴۰۰ و مرحله دوم در تیر ۱۴۰۰ شروع به کارکرده‌اند، افزود: پیش‌بینی می‌شود پذیرش مرحله سوم در ابتدای مهر سال ۱۴۰۰ شروع شود،  متقاضیانی که تمایل به استفاده از حمایت‌های خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان هستند حداکثر تا پایان شهریور سال جاری نسبت به تکمیل فرم شماره ۲ در بخش ثبت ایده پایگاه اینترنتی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق noavari.dte.ir ثبت‌نام نمایند.

پایان خبر/

دیدگاه‌ها
logo
آفتاب موفقیت اینجا طلوع می‌کند
110 54 311 025 675 55 311 025
5159 206 0993 noavari@dte.ir
قم، میدان روح‌الله، معلم 10 ، فرعی 3
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به "خانه خلاق و نوآوری اشراق" می‌باشد.