کسب رتبه از سوی تیم ایده مستقر در مرکز نوآوری و خلاقیت اشراق در هفتمین سوگواره اشراق

30 مرداد 1400
test
کسب رتبه از سوی تیم ایده مستقر در مرکز نوآوری و خلاقیت اشراق در هفتمین سوگواره اشراق
30 مرداد 1400

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حجت الاسلام اسلام نطاق در گفت و گویی با اعلام این خبر ابرازداشت: هفتمین سوگواره اشراق که به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، تیم ایده میعاد از تیم های مستقر در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزیده شد.

وی یادآور شد: ایده ی تیم میعاد تحت عنوان «اپلیکیشن بیت الحسین» در این سوگواره رتبه سوم را در بخش ایده های متناسب با موضوع محرم و امام حسین(ع) کسب کرد.

وی، این اپلیکیشن را پلتفرمی جامع برای مشارکت عمومی در ارائه خدمات و ساماندهی امور زائران برای مناسبت های مذهبی به خصوص ایام اربعین حسینی دانست.

مدیر تیم ایده میعاد افزود: در این ایام و در پیاده روی مسیر اربعین حسینی زائران به برخی از خدمات از جمله اسکان و ایاب و ذهاب و تعمیرات ماشین و تغذیه نیاز دارند و عده ای در حال خدمت رسانی به زائران هستند؛ با این ایده، امیدواریم بتوانیم پلتفرم جامعی را تهیه و تدوین کنیم که میان این عرضه و تقاضا ساماندهی داشته باشیم.

حجت الاسلام نطاق اظهار داشت: ایده ال ترین مسأله در راستای این ایده، سفر پیاده روی اربعین است؛ در این زمینه، اپلیکیشن مذکور می تواند زائرینی که از شهرهای مختلف ایران حرکت کرده و به سمت مرزهای عراق می روند، را راهنمایی کرده تا نسبت به خدماتی که در شهرهای این مسیر ارائه می شود، بهره مند شوند.

وی گفت: این اپلیکیشن در مناسبت هایی مثل نیمه شعبان و ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) که قم میزبان جمعیت میلیونی است و یا ولادت و شهادت امام رضا(ع) که زائرین زیادی به قم یا مشهد مراجعه می کنند، قابلیت ارائه خدمات به زائرین را دارد.

وی با اشاره به امکانات این اپلیکیشن یادآور شد: ایده مد نظر برای این اپلیکیشن مشتمل بر ۴ بخش اصلی است که عبارتند از: امکان ثبت درخواست زائرین جهت اسکان، امکان ثبت درخواست میزبانی توسط مجاورین، امکان ثبت درخواست نوع خدمت توسط زائرین، امکان ثبت درخواست خدمت توسط مجاورین و معرفی به متقاضیان و زائرین.

پایان خبر/

دیدگاه‌ها
logo
آفتاب موفقیت اینجا طلوع می‌کند
110 54 311 025 675 55 311 025
5159 206 0993 noavari@dte.ir
قم، میدان روح‌الله، معلم 10 ، فرعی 3
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به "خانه خلاق و نوآوری اشراق" می‌باشد.