اعلام نفرات برتر رویداد ملّی ایده پردازی کاریزنگار ترویج قرآن در خانواده

26 مهر 1401
test
اعلام نفرات برتر رویداد ملّی ایده پردازی کاریزنگار ترویج قرآن در خانواده
26 مهر 1401

نفرات برتر 94 ایده رسیده به دبیرخانه رویداد ملّی ایده پردازی کاریزنگار12 با عنوان ترویج قرآن در خانواده مشخص شده و از آن ها تقدیر به عمل خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری اشراق به نقل از دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، رئیس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان وابسته به خانه خلاق و نوآوری اشراق در گفت و گویی اظهار داشت: در مجموع از ۹۴ ایده ثبت شده در سایت کاریزنگار، 63 ایده به مرحله اول داوری راه یافتند و در ادامه با مشاوره های مجازی و 4 جلسه تمرین وتجربه برای ایده پردازان،16 ایده به مرحله نهایی راه یافتند.

وی ادامه داد: در مرحله نهایی ایده پردازان، ایده های خود را در ۵ دقیقه ارائه و پاسخگوی سؤالات داوران بودند و بعد از ارزشیابی و ارزیابی پایانی 3 نفر برتر (رتبه های اول تا سوم) و 5 نفر شایسته تقدیر معرفی شدند.

رئیس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان گفت: نفر اول تا سوم این رویداد به ترتیب عبارت‌اند از آقای علی توکلی زاده از اصفهان با ایده ژورنال قرآنی خانواده، آقای مسعود جعفری از تهران با ایده اجرای تئاتر، تله تئاتر و نمایش هایی با مضامین قرآنی، آقای میلاد سیسی از تهران با ایده مصورسازی قصص قرآنی بر پایه فناوری واقعیت افزوده و پویانمایی (انیمیشن) تعاملی.

وی افزود: آقایان محمود رجبی از اصفهان، حسین مجاهد و صادق مولایی از قم و خانم ها سلیمه براتی از اصفهان و سپیده سیسی از تبریز به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

رئیس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان با بیان این که رویداد کاریزنگار ترویج قرآن کریم در خانواده، رویداد ایده پردازی کارآفرینی فرهنگی است، گفت: در این رویداد، ایده‌هایی مورد نظر بودند که علاوه بر تاب آوری با خلاقیت و نوآوری خانواده‌ها را بیشتر به تلاوت قرآن کریم ترغیب و یا باعث تبلیغ قرآن در خانواده‌ها شود.

وی تصریح کرد: رتبه‌های اول تا سوم این رویداد از همه حمایت‌های میزبانی رشد مانند مکان استقرار، خدمات اینترنتی، اتاق تدوین و کمک‌هزینه بهره‌مند خواهند شد و تا تبدیل شدن به یک شرکت یا مؤسسه فرهنگی، خانه فناوری های فرهنگی اصفهان با آن‌ها همراه خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین امینی در پایان گفت: کاریزنگار، رویداد‌های دوره‌ای است که به منظور تمرین و تجربه ایده ورزی و تیم سازی در موضوعات مختلف تکرار می‌شود و علاقه‌مندان به حوزه فناوری فرهنگی و صنایع نرم و خلاق می‌توانند با مراجعه به سایت kariznegar.ir در آن‌ها شرکت و با تمرین و تکرار فعالیت‌ها نسبت به ایده ورزی، تجربه بیشتری به دست بیاورند.
 

پایان خبر/

وبینار آموزشی
خانه خلاق و نوآوری
قطبی
قم
حوزه علمیه
خانه خلاقیت
دوره آموزشی
وبینار
فانوس
دیدگاه‌ها
logo
آفتاب موفقیت اینجا طلوع می‌کند
110 54 311 025 675 55 311 025
5159 206 0993 noavari@dte.ir
قم، میدان روح‌الله، معلم 10 ، فرعی 3
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به "خانه خلاق و نوآوری اشراق" می‌باشد.