مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

وبینار «اهمیت رشد و توسعه فردی ویژه فعالان و استارتاپ های فرهنگی» برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محمدصادق در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: وبینار آموزشی «اهمیت رشد و توسعه فردی ویژه فعالان و استارتاپ های فرهنگی» ویژه تیم های نوپا، استارتاپ ها و علاقه مندان اکوسیستم نوآوری به همت مدرسه فناوری فانوس وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزار می شود.

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق یادآور شد: این وبینار آموزشی با ارائه آقای جواد دلاوری «معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی این مرکز» برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به زمان برگزاری وبینار آموزشی «اهمیت رشد و توسعه فردی ویژه فعالان و استارتاپ های فرهنگی» ابراز داشت: وبینار آموزشی مذکور، دوشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ الی ۱۲ صبح برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق افزود: علاقه مندان جهت اطلاع از برنامه های مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق می توانند به نشانی اینترنتی noavari.dte.ir و یا کانال ایتا به آدرس noavari_dte@ مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

برای شرکت در وبینار در فرم زیر ثبت نام نمایید:

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/F2nKk
4 نظرات
 1. پروانه اسماعیلوند می گوید

  سلام خسته نباشید برنامه بسیار عالی هست در پناه خداوند موفق وموید باشید

 2. پروانه اسماعیلوند می گوید

  برنامه های بسیار عالی هستن امیدوارم تداوم داشته باشد

 3. مجید شایان می گوید

  موفق و پیروز باشید. 🌷

 4. علوی می گوید

  سلام.
  استاد دلاوری بزرگوار عالی هستند، حتما در این جلسه شرکت خواهم کرد، انشالله.

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس