مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

ارتقای خدمات مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با اتصال به شبکه فیبر نوری

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، جواد دلاوری در گفت و گویی با اعلام این خبر ابراز داشت: پس از هماهنگی با شرکت مخابرات، ۲۴ خط مودم در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق مستقر شد.

معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ادامه داد: با فراهم شدن این خدمت، به هر تیم ایده یک خط اینترنت پرسرعت فیبر نوری تعلق خواهد گرفت که هر ماه از ظرفیت استفاده حداقل ۴۰ گیگ اینترنت برخوردار می شوند.

وی گفت: با توجه به این که رویکرد اکثر تیم ها وابسته به فضای مجازی و تولید محتوا است، نیازمند به اینترنت هستند و با فراهم شدن این خدمت، امکان بهره مندی از اینترنت پرسرعت در این مرکز فراهم شد.

دلاوری ضمن بیان مزایای فیبر نوری اظهار داشت: فیبر نوری داری پهنای باند بسیار بالاتر از کابل‌های معمولی است و با فیبر نوری می‌توان داده‌های تصویر، صوت و دیگر داده ها را به راحتی با پهنای باند تا ۱۰ گیگابایت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد؛ از جمله مزایای فیبر نوری می توان به قیمت ارزان تر، ظرفیت بالا، مصرف برق پایین، اشتعال زا نبودن، سرعت، امکان تعمیر فیبر، امنیت، پهنای باند بالا اشاره کرد.

وی با اشاره به خدمات مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق افزود: تیم ایده هایی که در این مرکز پذیرش می شوند، خدماتی همچون مشاوره تخصصی (۶ ساعت)، خدمات منتوری و راهبری (۳۲ ساعت)، خدمات آموزشی (حضوری و غیر حضوری)، سالن جلسات و در اختیار گذاشتن اتاقی به منظور دفتر کار، دریافت می کنند.

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/Z0pA0

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس