مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

کارگاه نیم روزه «فرصت های کسب درآمد در فضای مجازی» برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محمدصادق در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: کارگاه نیم روزه «فرصت های کسب درآمد در فضای مجازی» به همت مدرسه فناوری فانوس وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ویژه فعالین فرهنگی برگزار می شود.

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق یادآور شد: این کارگاه با ارائه محمد امین دخیلی «بنیان گذار مؤسسه آموزشی مسیر طلایی و مدرس دانشگاه و مشاور ارشد کسب و کار» برگزار خواهد شد.

وی سرفصل های این کارگاه را برشمرد و گفت: «معرفی فرصت های بی نظیر و پردرآمد فضای مجازی»، «تبلیغات حرفه ای و جذب مخاطب در فضای مجازی»، «روش های جلب اعتماد و فروش در فضای مجازی»، «طراحی کمپین و فروش ۱۰ برابر در فضای مجازی»، «رسیدن به درآمد بالا و ثابت در فضای مجازی»، «روش های حرفه ای تولید محتوا»، «گسترش و توسعه کسب و کار در فضای مجازی»، «روش های کسب درآمد در فضای فرهنگی ویژه فعالین فرهنگی» و دهها نکته کاربردی و مهم در فضای مجازی، سرفصل های کارگاه مذکور هستند.

وی با اشاره به زمان برگزاری کارگاه نیم روزه «فرصت های کسب درآمد در فضای مجازی» ابراز داشت: وبینار آموزشی مذکور، چهارشنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ برگزار می شود؛ ثبت نام شرکت در این کارگاه از طریق لینک https://noavari.dte.ir/OrAGw صورت می گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق افزود: علاقه مندان جهت اطلاع از برنامه های مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق می توانند به نشانی اینترنتی noavari.dte.ir و یا کانال ایتا به آدرس noavari_dte@ مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

برای شرکت در وبینار در فرم زیر ثبت نام نمایید:

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/OrAGw
2 نظرات
  1. عبدالله عزیزی می گوید

    بنده حقیرعزیزی شاهرودی مدیرکانال احکام شیرین استفتائات مبتلابه راازمراجع معظم تقلیدمیپرسم وعکس استفتائات رادرکانالم برای استفاده عموم بارگذاری میکنم،ازشمادرخواست میکنم برااستفاده عموم کانال رابه دوستان معرفی بفرمایید،تشکرازلطف ومحبت شمابزرگواران

  2. عبدالله عزیزی می گوید

    کانال احکام شیرین درپیام رسان ایتامیباشد

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس