مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

پذیرش ایده از «تربیت مدیران تراز انقلاب» تا «کلام مشترک اسلام و مسیحیت» در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، جواد دلاوری در گفت و گویی با اشاره به برگزاری سومین نشست شورای فناوری فرهنگی این مرکز ابراز داشت: در این شورا به جهت دهی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و فرایندهای مد نظر پرداخته و تصمیم گیری می شود.

معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ادامه داد: در جلسه سوم این شورا، ایده های دریافتی مورد داوری اولیه قرار گرفتند که در نهایت سه ایده پذیرش شدند.

وی گفت: پس از پذیرش، نقاط قوت و ضعف ایده های برگزیده به صاحبان ایده ها اعلام شد و پس از رفع نقایص، فرم اولیه توسط ایده پردازان برگزیده تکمیل گردید.

دلاوری ضمن تبیین عناوین این سه ایده، اظهار داشت: در این جلسه، ایده آقای رضا نفری با موضوع «تربیت مدیران تراز انقلاب» وابسته به شتابدهنده استعداد آنام، مورد بررسی و تأیید قرار گرفت؛ ایده مذکور با انجام کارهای پژوهشی در این عرصه، به دنبال برگزاری دوره های مختلف در تمام زمینه ها و شناسایی، آموزش و سرمایه گذاری بر روی استعدادها است که در آینده مدیرانی را به مراکز و سازمان ها معرفی نماید.

وی ادامه داد: دومین ایده، مربوط به آقای عباس زمانی بود که با عنوان «کلام مشترک» پذیرش شد؛ ایده مذکور در صدد است که مشترکات دین مسیحیت و اسلام را استخراج کرده و به محتواها و محصولاتی تبدیل کند که این محتواها در هر دو دین وجود دارد و محصولات تولید شده، مورد قبول پیروان دو دین مذکور می باشد.

وی «مدرسه موفقیت» را ایده سوم پذیرش شده عنوان کرد و افزود: این ایده مربوط به آقای محمدصادق حیدری در خصوص رشد و توسعه فردی در حوزه های مختلف بود، که در صدد است تا پک های آموزشی با موضوعات خودشناسی، هدف شناسی، مدیریت زمان و… را طراحی و تولید کند که این ایده در نهایت، در قالب سایت ارائه خواهد شد.

معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با اشاره به کریدور میزبانی و رشد هسته های فناور در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق تصریح کرد: در مسأله سه دال، سه مرحله «دهلیز خلاقیت»، «دالان نوآوری» و «درگاه کسب و کار» را داریم که پس از فراخوان و داوری ایده های دریافتی، صاحبان ایده ها می بایست فرم شماره یک را تکمیل کنند و سپس، ایده ها بررسی خواهد شد و در ادامه، می بایست فرم شماره دو توسط صاحب ایده بررسی گردد.

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/0S2Sg

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس