مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

وبینار آموزشی «مهارت‌های تدوین بوم کسب‌ و کار» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، وبینار آموزشی «مهارت‌های تدوین بوم کسب‌ و کار» به همت مدرسه فناوری فانوس وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق به صورت مجازی برگزار شد.

در این وبینار آموزشی، حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی «مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق» به تبیین انواع نوآوری ها در دنیا پرداخت و ابراز داشت: چهار دسته نوآوری در دنیا موجود است که می بایست برای هر دسته مقاله هایی را مطالعه کنید؛ برای مطالعه مقالات علمی و معتبر، می توانید کلمه “گوگل اسکولار” را جستجو کنید. انواع نوآوری ها عبارتند از: نوآوری فراگیر، نوآوری فرهنگی، نوآوری اجتماعی و نوآوری فناورانه.

وی، ارزش پیشنهادی را هسته مرکزی مدل کسب و کار عنوان کرد و افزود: باید ارزش را به انحصار نزدیک تر کنید.

وی یادآور شد: وقتی ارزش پیشنهادی را به دست آوردیم، برای اینکه این ارزش را به مشتری برسانیم و ببینیم به چه منابعی نیاز داریم. باید منابع اصلی مورد نیاز برای خلق ارزش را فهرست کنیم.

مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با اشاره به راهکارهای تضمین موفقیت در تیم اظهار داشت: برای تضمین موفقیت در تیم سه کار انجام دهید: شکست و موفقیت پایان کار نیست، با منطق روزگار پیش روید؛ همه چیز را به خود وابسته نکنید، تیم تشکیل دهید و با آموزش باعث رشد دیگران شوید؛ مشورت پذیر باشید و خوب گوش دهید.

علاقه مندان می توانند با دانلود اپلیکیشن مدرسه فناوری فانوس از طریق لینک https://noavari.dte.ir/fanoos/ و نصب این اپلیکیشن، به متن کامل وبینار مذکور دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/sLMwK

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس