مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

وبینار «ایده پردازی و خلاقیت ویژه استارتاپ های فرهنگی» برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محمدصادق در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: وبینار آموزشی «ایده پردازی و خلاقیت ویژه استارتاپ های فرهنگی» به همت مدرسه فناوری فانوس وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزار می شود.

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق یادآور شد: این وبینار آموزشی با ارائه جناب آقای محمود شفیعی «مدیر اجرایی مرکز رشد و نوآوری حوزه های علمیه» برگزار خواهد شد.

وی سرفصل های این وبینار را برشمرد و گفت: «اهمیت ایده پردازی و خلاقیت در استارتاپ های فرهنگی»، «ابعاد ایده پردازی و خلاقیت» و «روش ها و تکنیک های ایده پردازی و خلاقیت» سرفصل های وبینار مذکور هستند.

وی با اشاره به زمان برگزاری وبینار آموزشی «ایده پردازی و خلاقیت ویژه استارتاپ های فرهنگی» ابراز داشت: وبینار آموزشی مذکور، چهارشنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ الی ۱۲ برگزار می شود؛ ثبت نام شرکت در این کارگاه از طریق لینک https://noavari.dte.ir/58wrJ صورت می گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق افزود: علاقه مندان جهت اطلاع از برنامه های مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق می توانند به نشانی اینترنتی noavari.dte.ir و یا کانال ایتا به آدرس noavari_dte@ مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

برای شرکت در وبینار در فرم زیر ثبت نام نمایید:

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/58wrJ
1 نظر
  1. مجیدشایان می گوید

    بسیار عالی و مفید است.

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس