مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

وبینار آموزشی «چگونه دیجیتال مارکتینگ یاد بگیریم» برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محمدصادق در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: وبینار آموزشی «چگونه دیجیتال مارکتینگ یاد بگیریم؟» به همت مدرسه فناوری فانوس وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزار می شود.

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق یادآور شد: این وبینار آموزشی با ارائه جناب آقای تقدیسی «مدیر دیجیتال مارکتینگ دفتر توسعه فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی شریف» برگزار خواهد شد.

وی سرفصل های این وبینار را برشمرد و گفت: «ضرورت و کاربرد دیجیتال مارکتینگ»، «انواع مسیر دیجیتال مارکتیگ»، «فرصت های شغلی و حوزه های دیجیتال مارکتیگ»، «معرفی سرفصل های دوره دیجیتال مارکتینگ» و «کاربرد دیجیتال مارکتینگ در حوزه صنایع فرهنگی» سرفصل های وبینار مذکور هستند.

وی با اشاره به زمان برگزاری وبینار آموزشی «چگونه دیجیتال مارکتینگ یاد بگیریم؟» ابراز داشت: وبینار آموزشی مذکور، چهارشنبه ۲۶ خردادماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ الی ۱۲ برگزار می شود؛ ثبت نام شرکت در این کارگاه از طریق لینک https://noavari.dte.ir/fYec6 صورت می گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق افزود: علاقه مندان جهت اطلاع از برنامه های مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق می توانند به نشانی اینترنتی noavari.dte.ir و یا کانال ایتا به آدرس noavari_dte@ مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

برای شرکت در وبینار در فرم زیر ثبت نام نمایید:

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/fYec6
4 نظرات
 1. راضیه می گوید

  هر روز یک پادکست یا داستانک انتشار بدهیم من توی وات ساپ انجام میدم جایی انتشار بدهیم که هزینه هم برای کسی که تولید میکند عالی میشه.

 2. جبار علیزاده می گوید

  سلام علیکم بسیار عالی و آموزنده است ممنونم از زحمات شما بزرگواران

 3. عبدالله عزیزی می گوید

  سلام علیکم تشکر از زحمات عالی شما بزرگواران در سایت اشراق و فرصتی برای بنده حقیر ایجادکرده اید که نشر احکام شرعی در فضای مجازی داشته باشم

 4. عبدالله عزیزی می گوید

  بنده حقیر مالک(ایجادکننده) ومدیر کانال احکام شیرین در پیام رسان ایتا استفتائات مراجع معظم تقلید رادر کانالم برای استفاده عموم نشر میدهم وکلیپ احکام تصویری از احکام شرعی توسط خودم را نشرمیدهم

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس