مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

وبینار آموزشی «اهمیت رشد و توسعه فردی» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، وبینار آموزشی «اهمیت رشد و توسعه فردی ویژه فعالان و استارتاپ‌های فرهنگی» به همت مدرسه فناوری فانوس وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق به صورت مجازی برگزار شد.

در این وبینار، جواد دلاوری «معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق» به اهم مباحث مربوط به موضوع مذکور پرداخت و با بیان این که توسعه فردی نیازمند استمرار در کسب آن است، ابراز داشت: وضعیت کنونی افراد نتیجه عملکرد گذشته آنها است.

وی یادآور شد: «توسعه فردی»، «آموزش مهارت های مورد نیاز کسب و کار»، «داشتن مدل کسب و کار و مدل درآمد زایی»، «ارتباطات و شناخت شبکه مشتریان» و «پول و سرمایه» مراحل مهم موفقیت یک کسب و کار است.

معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ضمن بیان تعریفی از رشد و توسعه فردی و مراحل رسیدن به آن، موانع دسترسی به توسعه فردی را تشریح کرد.

وی در ادامه این وبینار، اهمیت توسعه فردی در رشد استارتاپ ها و توسعه فردی در محل کار را تبیین کرد و مراحل رشد و توسعه فردی را تبیین کرد و سپس، سرفصل های مطرح در رشد و توسعه فردی را برشمرد.

علاقه مندان جهت مشاهده متن کامل این وبینار، می توانند به اپلیکیشن مدرسه فناوری فانوس مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/zM3ih

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس