مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

وبینار آموزشی «الزامات منتورینگ استارتاپ های صنایع خلاق و فرهنگی» برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محمدصادق در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: وبینار آموزشی «الزامات منتورینگ استارتاپ های صنایع خلاق و فرهنگی» ویژه تیم های نوپا، استارتاپ ها و علاقه مندان اکوسیستم نوآوری به همت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق در مدرسه فناوری فانوس برگزار می شود.

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق یادآور شد: این وبینار آموزشی با ارائه علیرضا باباخان «مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان البرز» برگزار خواهد شد.

وی سرفصل های این وبینار را برشمرد و گفت: «مرشد یا منتور(mentor) کیست؟»، «منتورینگ (Mentoring) چیست؟»، «وظایف کلیدی منتور»، «ویژگی های یک منتور خوب» و «مزایای یک منتور برای یک استارتاپ» سرفصل های وبینار مذکور هستند.

وی با اشاره به زمان برگزاری وبینار آموزشی «الزامات منتورینگ استارتاپ های صنایع خلاق و فرهنگی» ابراز داشت: وبینار آموزشی مذکور، چهارشنبه ۵ خردادماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ الی ۱۵ برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق افزود: علاقه مندان جهت ثبت نام  و اطلاع از برنامه های مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق می توانند به نشانی اینترنتی noavari.dte.ir و یا کانال ایتا به آدرس noavari_dte@ مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/Evfj5
5 نظرات
 1. نصیرزاده می گوید

  امیدوارم مفید و مثمر ثمر بوده باشد.

 2. مجید شایان می گوید

  بسیار مطالب و آموزش های جالب و آموزنده و مفیدی است. 🌷

 3. مریم شریفیان می گوید

  سلام ان شاءالله به گونه ای باشه که بتونیم ازش استفاده کنیم

 4. فک کن امین می گوید

  سلام ببخشید چرا حمایت مالی نه از تبلیغ ماه مبارک رمضان کردید ونه از تبلیغ مجازی؟؟؟؟
  چرا فکر میکنید وقت طلبه مفته وباید حتما ازش کار کشید؟؟؟
  نمی دونم ولی خب کلا انقد از لحاظ مالی ناامیدم کردید که گفتن نداره…طرف واس ۱۰روز که هیچ اتفاقی هم رقم نزده کلی به به و چه چه میکنه به کسایی آفرین میگه وحمایت میکنه که گفتن نداره،چرا؟بخاطر اینکه روحیه بگیره،پاکار باشه.شما یک ماه،یک سال ازیه بنده خدا کار میخواید بعدش هم خم به ابروتون نمی آرید،که ایشون حداقل پول بسته اینترنتشونو بدیم!!!؟
  روسای عزیز ،مسئولین گرام،ما تو ۸سال کم از دولت نکشیدیم،کم شرمنده زن وبچه مون نبودیم،کم از ترس روبرو نشدن با زن وبچه و بی پولی دیر خونه نرفتیم،کم واس اینکه دادو بیداهای الکی که اکثرا هم بخاطر مشکل مالیه دعوا نکردیم،نه من هزار ها نفر مثل من هست،ما نه مشرکیم نه ملحد ونه بی خدا…
  تنها چیزی که دلگرمم میکنه به اینکه تحمل کنم فقط خداست،که داره میبینه…
  ولی یه واقعیتی هست،من دیگه بریدم…
  هیچ وقت فک نمی کردم کم بیارم ولی کم آوردم…
  انسان ناامیدی نیستم وبه آینده خیللللییییی خوش بینم ولی حالم نابود شد…
  کاش فقط یه ذره به فکر بودید…کاش

 5. جبار علیزاده می گوید

  سلام علیکم جلسه خوبی بود آن شاءالله مفید قرار بگیرد ممنون از لطف شما عزیزان

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس