مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

هدف‌گذاری حرفه‌ای در تیم‌های استارتاپی فرهنگی چگونه است

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، محمدصادق حیدری «بنیان‌گذار مدرسه موفقیت» در وبینار «هدف‌گذاری حرفه‌ای ویژه تیم‌های استارتاپی فرهنگی» که به همت مدرسه فناوری فانوس وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزار شد، ابراز کرد: در هدفگذاری، ما جهت را انتخاب می کنیم که به چه سمتی حرکت می کنیم که قرار است در آن سمت به یک سری از هدف ها برسیم؛ هدف های جزئی ما در راستای جهت زندگیمان تعریف می شود.

وی افزود: ویژگی های هدف عبارتند از: دقیق، چالشی و قابل دسترس، تطابق با چرخه زندگی، تطابق فردی، فرهنگ و هدف.

وی یادآور شد: تنها راه موفقیت این است که مثل ربات زندگی کنیم، یعنی یک برنامه بدهیم و مثل آن عمل کنیم و هیچ نیازی به انگیزه نیست.

بنیان‌گذار مدرسه موفقیت با بیان این که در مسیر زندگی جدول داشته باشید، اظهار داشت: انسان موفق باید بگردد که کمترین انرژی و زمان را مصرف کنند؛ انواع خود آگاهی مشتمل بر: خودآگاهی در هدف، خوآگاهی شناخت خود و خودآگاهی زمانی.

وی به نقش انضباط فردی در هدف گذاری پرداخت و گفت: کاری را انجام دهیم که باید انجام دهیم، نه کاری که دوست دارید. مدیریت زمان بدون انضباط فردی اثر نمی گذارد؛ انسان موفق کاری که وظیفه اش بوده را انجام داده است.

حیدری ضمن تبیین اهمیت انضباط فردی در هدفگذاری تصریح کرد: انضباط فردی چهار اصل تغذیه مناسب و کافی، خواب، تحرک و تفکر و تمرکز داراست.

علاقه مندان می توانند با دانلود اپلیکیشن مدرسه فناوری فانوس از طریق لینک  https://noavari.dte.ir/fanoos/  و نصب این اپلیکیشن، به “متن کامل وبینار مذکور” دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

 

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/rKLEb

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس