مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

فرایند تحلیل کاربرگ شرکت خلاق تشریح شد

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی در وبینار «فرایند تحلیل کاربرگ شرکت خلاق» که به همت مدرسه فناوری فانوس وابسته به مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزار شد، ابراز کرد: شرکت خلاق به شرکتی گفته می شود که حداقل سه ویژگی «شناسه ملی ثبت حقوقی شرکت»، «نوآوری» و «جریان درآمدی اولیه» را داشته باشد.

وی، وجود بیزینس پلن را شرط دریافت هر گونه خدمت یا تسهیلات عنوان کرد و افزود: در  منظومه کار شرکت خلاق بعد از ثبت شرکت، رسماً شخصیت حقوقی داشته باشد و سقف تسهیلات ۱۰ برابر بالاتر است.

وی در ادامه، مهمترین روش های اثبات درآمد را قرارداد (موضوع قرارداد و نوآوری باید یکسان باشد)، فاکتورهای فروش و تراکنش های بانکی دانست.

مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق اظهار داشت: بعد از تکمیل فرم ها داوری انجام می شود که ارزیاب های مختلف از زوایا متعدد ارزیابی می کنند و بعد از کسب امتیاز لازم، پرونده اعتبارنامه شرکت خلاق را اخذ می نمایید.

در بخشی از این وبینار، خانم باقری «کارشناس وزارت ارتباطات» پیرامون حمایت های این وزارتخانه از شرکت های نوپا پرداخت و شرایط استفاده از تسهیلات صندوق امید را تشریح کرد.

علاقه مندان می توانند با دانلود اپلیکیشن مدرسه فناوری فانوس از طریق لینک https://noavari.dte.ir/fanoos/ و نصب این اپلیکیشن، به متن کامل وبینار مذکور دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است، وبینارهای مدرسه فناوری فانوس برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان تیم های نوپا در اکوسیستم فناوری های فرهنگی به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز اکوسیستم برگزار می گردد.

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/0IN1I

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس