مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

انتصاب مدیر تیم ایده مستقر در مرکز ملی اشراق به عنوان «دبیر ستاد راهبری مساجد»

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، آیت الله علیرضا اعرافی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری را به عنوان «رئیس ستاد راهبری مساجد مرکز مدیریت حوزه های علمیه» و حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی مسلمی فر «مدیر تیم ایده مسجدی ها (مستقر در مرکز ملی نوآوری خلاقیت اشراق)» به عنوان «دبیر این ستاد» منصوب کرد.

با انتصابات صورت گرفته مذکور، ستاد راهبری مساجد در مرکز مدیریت حوزه های علمیه آغاز به کار کرد.

در این باره، حجت الاسلام والمسلمین مسلمی‌فر «دبیر ستاد راهبری مساجد مرکز مدیریت حوزه های علمیه» در گفت و گویی ابراز کرد: با توجه به اینکه محور اصلی مساجد، امامان جماعت هستند که فرزندان حوزه محسوب می‌شوند، ستاد راهبری مساجد در اولویت اول پیگیر آموزش، تربیت و ارتقاء این افراد، جهت اداره هر چه بهتر مسجد و محله است.

وی افزود: با توجه به اهمیت جایگاه امام مسجد، این ستاد در اولویت بعدی به دنبال خدمات رسانی به امامان مساجد با استفاده از ظرفیت های حوزه و دیگر ارگان هاست، که ان شاءالله با یک زیر ساخت مناسب و به صورت یک اتوماسیون ویژه بتوان به امامان مساجد خدمات رسانی کرد.

دبیر ستاد راهبری مساجد مرکز مدیریت حوزه های علمیه یادآور شد: از دیگر برنامه های پیش روی این ستاد، طراحی یک سامانه جامع آموزش و اعزام ائمه جماعات می باشد که بعد از اقدامات نهایی به زودی از آن رونمایی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین مسلمی فر اظهار داشت: با توکل به خدا و وحدت بین ارگان ها ان شاءالله بتوانیم قدمی برای مساجد و امامان مساجد در سراسر کشور برداریم.

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/AFwPL

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس