مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق
طراحی، توسعه و کاربست فناوری های فرهنگی

اعلام فراخوان عمومی ایده های خلاق فرهنگی در اوایل تابستان

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، جواد دلاوری در گفت و گویی با اشاره به برگزاری دومین نشست شورای فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ابراز داشت: در این نشست، ایده های دریافتی مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت، دو ایده دریافتی در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق پذیرش شدند.

عناوین ایده های تأیید شده

معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق ضمن اعلام اسامی ایده های منتخب ادامه داد: اسامی ایده های تأیید شده در این نشست، عبارت از ایده «الماس های متبرک» و ایده «برگزاری اردوهای فرهنگی – تربیتی» بود.

وی با بیان این که در حال حاضر موضوعات و قالب های مختلفی در ایده های دریافتی ایجاد شده است، گفت: ایده هایی که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت، از تنوع خوبی برخوردار بودند و در میان آنها، ایده های میدانی، پژوهشی، قرآنی و اجتماعی وجود داشت.

اعلام فراخوان عمومی ایده های خلاق فرهنگی در اوایل تابستان

دلاوری اظهار داشت: پس از بررسی تمام ایده های اولیه دریافتی و تکمیل فرم شماره دو، در اوایل تابستان سال جاری فراخوان عمومی منتشر خواهد شد تا افرادی که ایده شان ویژگی های لازم را دارا باشد، پذیرش اولیه شوند و فرآیند را آغاز کنیم.

معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، ویژگی های لازم جهت پذیرش ایده ها را «خلاق و نوآورانه»، «مرتبط با عرصه فرهنگ و تبلیغ» و «تاب آور (مشخص بودن راه های درآمدزایی)» عنوان کرد.

آدرس کوتاه این خبر: https://noavari.dte.ir/EIhXg

ارسال یک پاسخ

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما ثبت ایده فانوس